Doğru Odak Okulları Olarak, DoğaSanatBilim ile Öğretiyoruz

Her detayla en ince ayrıntısına kadar birebir ilgilenen yöneticiler olarak 23 senelik eğitimcilik geçmişimizle sizlerin en değerlileri, güzel çocuklarınıza bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak mutluluk verici olacaktır.

0
+
Deneyimli Öğretmen
0
Başarılı Öğrenci
0
Mutlu Aile
0
Kazanılan Ödül

Hakkımızda

Uzun yıllar emek verdik şu an edindiğimiz eğitimcilik tecrübesine sahip olabilmek için… Dünyanın bir çok farklı ülkesinde onlarca kurum gezdik. Uluslararası eğitim konferanslarına katıldık. Sürekli değişen dünya düzeni içerisinde ’ Yeni dünya düzeninde doğru eğitim modelleri nasıl geliştirilmeli?’ sorgusuyla tarihten bugüne  eğitim üzerine yıllarını vermiş filozofların görüşlerini okuduk, antropologların fikirlerini araştırdık. Bu uzun süreli araştırmalar ve kendi eğitimcilik deneyimimiz ile şöyle bir yol haritası çizmeye karar verdik;  Kapalı sınıflar içinde, bir öğretmen  konuyu anlatırken, öğrencilerin dinleyici bir konumda ve soru sorulduğu taktirde cevap veren bir iletişim modeli içerisinde  olması yerine, öğretmen ve çocukların bir takım ruhu içerisinde, bir soruna çözüm bulma, her yeni bilgiyi sorgulama ve her sorgu sonucunda yeni keşif alanları yakalamaları  üzerine kurgulu bir eğitim öğretim metodunun, yaratıcı, üretken ve öğrenmekten keyif alan bireyler yetiştireceğine inandık.

Bağlı olduğumuz değerlerin  sadelik, şeffaflık ve samimiyet üzerine temellerinin atılmış olmasının bilinciyle  çocuklarımızı iyi bir geleceğe hazırlamak için bizleri bekleyen bu  uzun ve zorlu, bir o kadar da keyifli yolda birlikte yürümeyi dileriz.   .

Anasayfa Hakkımızda
cbac02d3-1508-4ed4-82da-3a55b29486b5
mozart1

Eğitmen Kadromuz

Kendi alanında profesyonel ve tecrübeli kadromuzla çoçuklarımızın geleceğini titizlikle oluşturuyoruz.